Çeşme.Net - Cesme.NetÇeşme Otel Restoran Bar Tatil Tarih

Veli Usta
Siz de Puan Verin :  Toplam 2 Oy - Ortalama Puan 5

Veli Usta

Veli Usta

Veli Usta 1983 yılında Çeşme Şantiye'de küçücük bir dükkanda heyecanla başladı bu serüvenine; Veli Yüce çok iyi bir pasta ustası olmasına rağmen o zaman ki sermayesi yeterli olmadığından 16 m2'lik bir imalathanede üretim yapıp aynı yerin kaldırımında da küçük bir dondurma makinasıyla dondurma satarak başlamıştır.

Veli Usta kısa zamanda İzmir'in aranan dondurmacılarından biri olur. Çeşme'de artan taleplere yanıt veremeyen Veli Usta şubeleşme kararı alır ve 1994 yılında ilk şubesini açar. Geçen her yılda şube sayısı artar ve 2013 yılında 9. şubesini İzmir Alsancak'ta hizmete sunar. Franchising sistemiyle dikkatli bir şekilde büyüme kararı alan Veli Usta, 2013 yılında ayrıca yeni bir üretim tesisi açarak günlük üretimini 5'e katlayarak günde 5 ton'a çıkarır.

Klasik dondurmacıdan kafe tarzına geçiş yapan Veli Usta'da dondurmaların dışında çok çeşit tatlı ve kahveleri de deneyebilirsiniz.

30 yıldan bu yana Çeşme'de bulunan Veli Usta'yı burada 5 şubesiyle bulabilirsiniz. Alaçatı, Dalyan, Ilıca Merkez, Şantiye 1 ve 2 şubeleriyle her zaman yakınınızdadır Veli Usta ve meşhur dondurmaları.

Şimdi online sipariş de vermeniz mümkün: www.veliusta.com.tr

  • Foto Galeri
  • Video Galeri
Sosyal Ağlar
Copyright © 2013 - Çeşme.Net - Her Hakkı Saklıdır
E-Bülten