Çeşme.Net - Cesme.NetÇeşme Otel Restoran Bar Tatil Tarih

Bilgi

Çeşme.Net Hakkında

Çeşme.Net 2012 ilkbaharında hayata başlamıştır ve en temel amacı Çeşme'yi layık olduğu gibi dünyaya tanıtmaktır. Kullanıcıların Çeşme ile ilgili her şeyi kolayca bulabilmelerini sağlamak dışında görselliğe de çok büyük önem verilmiştir. Fotoğraflar, videolar ve sanal turların olabildiğince yüksek kalitede olması titizlikle takip edilmektedir.

Paylaşımcı mantık ile yola çıkılarak kullanıcıların da fotoğraf paylaşması mümkün kılınmıştır. Kullanıcılar aynı zamanda sitedeki işyerleri ve mekanlar için yorum bırakabilmektedirler. Sitedeki forum'a üye olarak düşüncelerini diğer Çeşme sevdalıları ile paylaşabilmektedirler.

İşyerleri ise üye olarak kendi sayfalarını kendileri şekillendirebilmektedirler; kullanıcı isimleri ve şifreleri ile sayfalarına giriş yapıp, istedikleri şekilde fotoğraflarını, videolarını, sanal turlarını ve yazılarını kendileri güncelleyebilmektedirler. Böylece kullanıcılar ile daha gerçek zamanlı iletişim sağlayıp, mekanlarını daha iyi tanıtmaktadırlar.

Çeşme.Net, 5 Mayıs 2012 tarihinde yayına başlamıştır, dolayısıyla henüz çok, çok genç ve yeni bir sitedir. Her gün içerik eklenmekte ve kısa sürede Çeşme ile ilgili en fazla bilgi sahibi site olma hedeflenmektedir. Bu süreç içinde bize verdiğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz. Eğer iyi çalışmayan veya eksik bir şey görürseniz veya sitemizde görmediğiniz ama olması gerektiğini düşündüğünüz bir şey varsa lütfen bize bildirin. Çeşme'yi hepimiz çok seviyoruz ve bu sitenin mükemmel olması için sizin yardımınıza ihtiyacımız var!

Çeşme.Net ile iletişim sağlamak için info@cesme.net adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Adres: M. Fevzi Çakmak Cd. No. 414-1, İskele Mh., Urla, İzmir 35430

Sosyal Ağlar
Copyright © 2013 - Çeşme.Net - Her Hakkı Saklıdır
E-Bülten