Çeşme.Net - Cesme.NetÇeşme Otel Restoran Bar Tatil Tarih

Mekan Yönetimi

Yükseltilmiş üyeliğiniz ile mekanınızın profil sayfası en özellikli hale getirilecektir. Yükseltilmiş profil örneklerini sağdaki butonlarla görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca size mekan yöneticisi olarak bir kullanıcı adı ve şifre verilecektir. Böylece mekanınız hakkında yazılar yayınlayabilir, fotoğraflar, videolar ve sanal tur ekleyebilir, banner fotoğraflarını değiştirebilir, duyurular yayınlayabilir, yakınınızdaki mekanları belirleyebilir, hatta müşteri mesajlarınızı ve yorumlarınızı dahi denetleyebilirsiniz.

Özellikler özellikicon

Mekan Görselleri

10 adet fotoğraf, 10 adet video, 1 adet sanal tur ve 4 adet banner fotoğrafa kadar görsel ekleyip, istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Yazılar

Mekanınız hakkında istediğiniz uzunlukta bir tanıtım yazısı ekleyebilir, istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Duyurular

Her an 3 adet mesajı profil sayfanızdan duyurabilirsiniz.

Yakındaki Mekanlar

Profil sayfanızda görünen 4 adet "Yakındaki Mekanlar"'ı kendiniz belirleyebilir, dolayısyla sizin mekanınız ile çakışacak bir mekan olmasını engelleyebilirsiniz.

Yorumlar ve İletişim

Müşterilerinizin iletileri ve yorumları direkt size yönlendirilecektir.

Örnek Yükseltilmiş Mekan Profili

Örnek Yükseltilmiş
Otel Profili

Mekan Yönetimi İçin Hemen Başvur!

Mekan Yönetim Paneli

Mekanınızın profil sayfasına giriş için size kullanıcı adı ve şifre verilecektir. Bunlar sayesinde her türlü güncellemeyi kendiniz yapabilirsiniz. Danışmanlarımız zorlandığınız bir konu olduğunda size hemen yardımcı olacaklardır. adminresim
Sosyal Ağlar
Copyright © 2013 - Çeşme.Net - Her Hakkı Saklıdır
E-Bülten